Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio
Mūsų kelionių nuotykius galite stebėti YOUTUBE kanale


Korfu sala - laikoma Europos Havajais! Kodėl? Tai suprasite tik ten nuvykę. Keliaujame iš Kauno su dienos praleidimu Slovakijos sostinėje Bratislavoje bei grįžtame iš Korfu salos tiesioginiu skrydžiu į Vilnių - tik už 76 eurus už visus lėktuvų bilietus!

Korfu miesto senamiestis įsikūręs labai geroje strateginėje vietoje prie Adrijos jūros. Čia daug lankytinų vietų ir bažnyčių. Kerkyros  senamiestyje veikia net 37 bažnyčios, viena nuo kitos nutolusios nedideliu, ne ilgiau nei per 15 min. pėsčiomis įveikiamu atstumu. Tikrai verta pasivaikščioti pėsčiomis po senamiestį ir pajusti jo dvasią, išvysti gražiai tarpusavyje derančius renesanso, baroko bei klasicizmo architektūros stilius. Senoji tvirtovė – 1546 m. pastatyta bizantiško stiliaus pilis. Tai garsiausia ir lankomiausia pilis saloje, stūksanti netoli vienos didžiausių Europoje Spaniados aikštės.

Kelionės data: Gegužės 31 - birželio 7

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Skrydžio bilietus galite įsigyti oficialiame Ryanair puslapyje.

Kaip radome šiuos pigius skrydžius?
Mes naudojame Azuon! Daugiau informacijos apie programą čia!

Pirmas skrydis: Kaunas- Bratislava
Bratislavą iš oro uosto nesunkiai pasieksite su autobusu vos už eurą. 
Antras skrydis: Bratislava - Korfu
Trečias skrydis: Korfu - Vilnius
Viešbučio užsakymas
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.

 


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI