Keliaujame iš Vilniaus į Vietnamo sostinę Hanojų su Turkish airlines – nuo 604 eurų į abi puses!

Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Planuojate aplankyti Vietnamą?  Lėktuvų bilietai į abi puses kainuos - nuo 604 eurų į abi puses! 

Vietnamas garsėja skaniu maistu. Dauguma keliautojų prisipažįsta, kad šalyje labiausiai patiko maistas. Vietnamo virtuvė nusipelno didžiausių pagyrų. Vietname, kaip ir Kinijoje, ryžiai yra patiekiami paskutiniai – skrandyje likusioms tuščioms vietoms užpildyti. Pati garsiausia Vietnamo sriuba yra pho. Ją valgo per pusryčius, per pietus ir, aišku, per vakarienę. Yra keletas pho variacijų: pho bo – su jautiena, pho ga – su vištiena, pho Saigon – su daugeliu priedų. Vegetarai dažnai klįsta manydami, jog Vietname jiems nebus ko valgyti. Visiškai netiesa. Čia gausu daržovių ir įvairiausių vandeninių augalų – rėžiukai, į lelijas panašios ar kitokios keistų formų žolės traukiamos tiesiai iš vandens.

Vietnamo viza 25 doleriai, pildoma internetu e-viza, nuoroda čia.

Klimatas

Vietnamo teritorija driekiasi per keletą platumų, todėl klimatas šalyje skirtingas. Žiemos metu sausasis sezonas trunka nuo lapkričio iki balandžio mėnesio. Iš Šiaurės Rytų palei Kinijos jūros pakrantę ir Tonino įlanką pučia musoniniai vėjai, nešantys drėgmę. Vasaros metu daugelyje Vietnamo regionų vyrauja lietingi orai.

Kelionės data

Gegužės 15 - birželio 1
Gegužės 16 - 30
Gegužės 24 - birželio 7
Birželio 8 - 21
Birželio 8 - 23

Kur pirkti lėktuvo bilietą?
Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti šią nuorodą.

Kur mes ieškome skrydžių?
Mes naudojamės populiariausia pasaulyje skrydžių paieška - Skyscanner!

Viešbutis
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.

Vietname viešbučiai labai pigūs!

5* viešbučiai: nuoroda