Kelionė po Italiją! Aplankome Veneciją, Siciliją bei Neapolį – tik už 84 eurus už visus lėktuvų bilietus!

Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio
Mūsų kelionių nuotykius galite stebėti YOUTUBE kanale


Keliaujame po Italiją! Aplankome Veneciją, Sicilijos salą bei Neapolį - tik nuo 84 eurų už visus skrydžius lėktuvu! Kelionė prasideda Vilniuje, o pasibaigia Kaune!

Neapolis – miestas ir taip pat didžiulis uostas pietų Italijoje! Neapolis trečias pagal gyventojų skaičių miestas Italijoje (1,06mln). Didelį vaidmenį miesto ekonominiame gyvenime vaidina, jūrų uostas, kuris pagal aptarnautus keleivius yra 2 pagal dydį pasaulyje po Honkongo.

Neapolis garsus savo futbolo komanda, kuri ir vadinasi miesto vardu! Laikoma, jog jos fanai yra vieni triukšmingiausių Europoje! Antras ne ką mažiau miestą garsinantis objektas yra Vezuvijaus ugnikalnis, kuris randasi prie pat miesto. Kadangi jis laikomas veikiančiu, kartu yra ir vienas pavojingiausių pasaulyje, kadangi jo zonoje gyvena per 3 milijonus žmonių.

Kelionės data: Balandžio 26 - gegužės 7

Kur pirkti lėktuvų bilietus?

Perkame Ryanair

Skrydis: Vilnius - Venecija
Data: balandžio 26

Skrydis: Venecija - Sicilija
Data: balandžio 30

Skrydis: Sicilija - Neapolis
Data: gegužės 5

Skrydis: Neapolis - Kaunas
Data: gegužės 7

Kur mes ieškome skrydžių?
Mes naudojamės populiariausia pasaulyje skrydžių paieška - Skyscanner!

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.