Kelionių patarimai (III dalis)

Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Tęsiame dalijimąsi patarimais ir šiame įraše papasakosime kaip susiplanuoti tobulą kelionę!

Dažnas mūsų skaitytojas būna sužavėtas lėktuvų bilietų kainomis, kurias pateikiame kas dieną, tačiau dažnai tas susižavėjimas pereina į pyktį, nes atsidarius po savaitės tą pačią naujieną, kainos lėktuvų bilietų jau būna pasikeitusios!

Kainos keičiasi!

Įsivaizduokime labai paklausią prekę, kuri išperkama vos tik jai atsiradus prekybos lentynose, kuri taip pat yra ir deficitinė. Jį pristatoma prekybos centruose ir ją greitai išperka. Tas pats vyksta ir su lėktuvų bilietais! Jei kaina yra akivaizdžiai per maža,pvz.: tiesioginiai skrydžiai iš Briuselio į Šanchajų į abi puses - tik už 150 eurų! Tokie lėktuvų bilietai bus išpirkti per kelias valandas, nes tai akivaizdžiai per maža kaina, o skristi pigiai nori kiekvienas keliautojas. Taigi grįžkime prie esmės, jog čia laimi pirmesnis ir greitesnis. Laiko apgalvojimams tiesiog nėra! Tokių oro linijų kaip RyanAir ir WizzAir, lėktuvų bilietų kainos keičiasi porą kartų per dieną, todėl jei norite sumedžioti kuo pigesnius skrydžius, turite stebėti kainas. 

Didelis laiko tarpas tarp sustojimų!

Skrendant iš Lietuvos į miestą, į kurį neskrenda tiesiogiai lėktuvai iš Lietuvos, suprantama jog reikės rinktis skrydžius su persėdimais. Neišsigąskite, jei tarp skrydžių bus 13h laiko tarpas. Tikram keliautojui tai pliusas, o ne minusas, nes galima pamatyti daugiau! Galite nesunkiai susiplanuoti kelionę taip, jog skrendant į priekį ir atgal, tarp persėdimų turėtumėte pusdienį ar net visą dieną! Vienos kelionės metu galite nebrangiai aplankyti 3 miestus. 

Kas dieną ieškodami pigiausių skrydžių pasiūlymų, pastebime jog lėktuvų bilietai yra pigesni kai tarp persėdimų yra didelis laiko tarpas, tai kodėl neišnaudojus jo? 

Paskutinės minutės pasiūlymai!

Dar viena klaida, kurią daro dažnas žmogus,  kai sugalvoja pirkti lėktuvų bilietus ir planuotis visą kelionę, dvi savaitės prieš kelionės pradžią! Tokiu atveju jis greičiausiai permokės ir pakankamai stipriai. Yra tik vienintelis būdas sutaupyti,  jei pasiseks ir surasite paskutinės minutės karštų pasiūlymų, kurie taip pat greitai išperkami. Dažnai mums parašo nusivylęs mūsų skaitytojas, kuris nesupranta, kodėl lėktuvų bilietų kainos yra pasikeitusios, nors prieš mėnesį, skrydžiai buvo tikrai pigūs. Priminsime dar kartą ir turbūt dar ne kartą minėsime, jog atostogas reikia derinti prie pigių skrydžių, o ne atvirkščiai! Tik taip galėsite sutaupyti. 

Žiemą skrydžiai pigiausi!

Kam norisi keliauti žiemą? Žiemą keliauti mėgsta ne vienas keliautojas, kalbu apie tuos kurie nesiruošia gulinėti pliaže, o keliauja dėl valstybės pažinties ir garsiausių vietų lankymo. Žinoma, skrydžiai pigiausi žiemą, kalbant apie Europos žemyną, o ne prietryčių Azijos valstybes, kur pats sezono metas. Šį straipsnį rašome, ką tik grįžę iš Kipro, į kurį skridome pirmą kartą, nors tikiuosi ne paskutinį! Keliavome būtent tuo tikslu, jog oras yra tiesiog idealus kelionėms apie 16 laipsnių šilumos, todėl nekankintų karštis, kuris ten būna vasarą. Lėktuvo bilietai į Kiprą kainavo tik 35 eurus asmeniui į abi puses, o grįžus mums iš jo ir rašant šį straipsnį, kainos jau pakilo iki 105 , nes oras pradeda šilti ir kainos taip pat kyla į viršų. Be to žiemą pabėgti nors trumpam į šiltą kraštą, tikrai ne vienas iš mūsų svajoja.

Tai tiek šį kartą. Keliaukite ir skatinkite tai daryti savo draugus bei artimus žmones ir iki susitikimo debesyse!