Kodėl verta atostogauti žiemą?

Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Dauguma mūsų turbūt atostogas įsivaizduojame tik vasaros metu arba tada kai būna šilta. Šiame straipsnyje pateiksime keletą teiginių, kodėl verta keliauti žiemos laikotarpiu.

Turbūt retas kuris iš mūsų susimąstome apie atostogas šaltuoju laikotarpiu, jei žinoma tai nėra slidinėjimas kalnuose. Europoje yra tik keletas vietų, kur būna šilta žiemos laikotarpiu, tačiau yra didelė rizika, jog oro temperatūra nebus tokia, jog galima būtų pasimaudyti ar pasideginti paplūdimyje. 

Lėktuvų bilietai - pigiausi žiemą!

    Jog keliauti žiemą yra pigu, gali patvirtinti ne vienas keliautojas, tarp jų esame ir mes! Lėktuvų bilietai šaltuoju laikotarpiu būna du, tris kartus pigesni nei šiltuoju, todėl vertėtų susimąstyti apie keliones ir žiemos laikotarpiu. Mes kas dieną ieškome pigiausių skrydžių savo lankytojams, todėl drąsiai galime teigti, jog skristi žiemą yra daug pigiau! Paprastas pavyzdys apačioje, kaip skiriasi lėktuvo bilietų kainos žiemos laikotarpiu ir vasaros, skrendant iš Vilniaus į Kipro kurortą - Larnaką.

kiprasStandartinės lėktuvų bilietų kainos vasaros metu.

kipras2

Standartinės kainos žiemos metu.

Kaip matome kainų skirtumas akivaizdus! Vasarą skrendant už lėktuvo bilietus sumokėtumėte 170 eurų perkant su WizzAir lojalumo kortelė, o žiemos laikotarpiu tik 30 eurų! Šiuo atveju, skristi žiemą yra 6 kartus pigiau nei vasaros metu! Neatsispyrėme ir mes tokių kainų skirtumui ir įsigijome lėktuvų bilietus savaitgaliui, kurie kainavo tik 35 eurus perkant su WizzAir lojalumo kortele. Kodėl verta pirkti lėktuvų bilietus su WizzAir lojalumo kortele, skaitykite čia!

Koks mūsų kelionės tikslas?

   Pirmiausiai reikėtų nusistatyti prioritetus, kas jums yra svarbiausia kelionėje? Jei tai gulinėjimas paplūdimyje ir tingus laiko leidimas viešbutyje, tada teks susitaikyti su mintimi, jog už skrydžius lėktuvu teks mokėti brangiau. Tačiau šis straipsnis labiau skirtas tiems, kurie būdami užsienyje nori aplankyti kuo daugiau lankytinų vietų bei pamatyti kuo daugiau svetimos valstybės grožybių. Mes taip pat esame už aktyvų poilsį, todėl keliaujame su tikslu pamatyti kuo daugiau! Šiuo atveju kaip rašėme neseniai, į Kiprą keliaujame savaitgaliui tam, jog pakeliauti po salą ir pamatyti daugiau lankytinų vietų bei pažinti dvi skirtingas graikų ir turkų kultūras, kurios vyrauja šioje Viduržemio jūros saloje.

Pigiausi ne tik lėktuvų bilietai!

    Kadangi žiemą turistų būna daug mažiau, tai yra dar viena priežastis keliauti. Jums greičiausiai neteks grūstis eilėse dėl didelio turistų antplūdžio, bei kęsti karštį lauke stovint eilėse. Didelis pliusas keliaujant šaltuoju laikotarpiu, tai žemesnės viešbučių kainos! Viešbučiai yra priversti nuleisti kainas, palyginus su sezono laikotarpiu. Taip pat kainos žemesnės ir restoranuose, kavinėse ir bei žinoma lankomuose vietose, tokiose kaip muziejai ir t.t. Automobilių nuomos punktai, taip pat nuleidžia kainas bei pasiūlo didžiules akcijas, kaip kad neseniai buvo, kai vienas garsus automobilių nuomos punktas, leido išsinuomoti jų automobilius visai savaitei, tik už 1 eurą! 
Tad nepamirškime keliauti ir šaltuoju laikotarpiu, nes tai puikus būdas pamiršti trumpam kasdieninius darbus bei pasisemti energijos ateičiai!