Kolumbokeliones.lt – metas susipažinti!

Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Kolumbokeliones.lt gyvuoja jau beveik 8 mėnesius, todėl atėjo laikas susipažinti iš arčiau. Taigi dėl ko mes tai darome ir ko siekiame, apie tai ir daugiau skaitykite šiame straipsnyje. 

    Visų pirma norėčiau priminti, jog Kolumbokeliones.lt nėra kelionių agentūra ir jokiai kitai agentūrai ar įmonei neatstovauja! Mes nieko neparduodame, neskraidiname žmonių lėktuvais ir neparduodame kelionių paketų. Viską ką mes darome ir siūlome savo skaitytojams yra NEMOKAMA

Kam skirtas tinklalapis Kolumbokeliones.lt?

    Šis puslapis skirtas žmonėms, kurie mėgsta keliones organizuotis asmeniškai, nuolatos ieškoti pigiausių lėktuvų bilietų ir visko kas susiję su pigiomis kelionėmis! Kas dieną stengiamės surasti kuo pigesnius lėktuvo bilietus iš įvairių miestų. Ieškome ne tik lietuviams gyvenantiems Lietuvoje, tačiau ir mūsų tautiečiams esantiems ir gyvenantiems Europos valstybėse! Kaip jau turbūt pastebėjote, dažnai galima mūsų puslapį pamatyti naujienas iš įvairių, Norvegijos, Danijos, Vokietijos, Airijos ir Jungtinės Karalystės miestų. Taigi mūsų tinklalapis skirtas ir svetur gyvenantiems lietuviams, kurie nori kuo pigiau skristi lėktuvu.

ryan

   Kaip turbūt pastebėjote, dažniausiai mūsų pasiūlymai būna susiję su Ryanair ir Wizzair oro linijomis. Tai vienos pigiausių oro linijų Europoje. Džiaugiamės kasmet matydami, jog maršrutų sąrašas tik didėja. 

 Nerandate pigaus skrydžio?

    Ne kartą naujienose minėjome, jog kiekvienas mūsų skaitytojas gali kreiptis į mus dėl pigiausių lėktuvų bilietų paieškos! Tereikia parašyti mums žinutę į Facebook paskyrą, kurią rasite kiekvienos naujienos pradžioje arba e- paštu: kolumbokeliones@gmail.com! Pasikartosiu, jog mūsų paslaugos yra nemokamos, todėl drąsiai kreipkitės. 

Kaip kilo mintis sukurti Kolumbokeliones.lt?

    Lietuvoje mažai panašių tinklalapių, kurie dalintųsi informacija apie pigius skrydžius ir viską kas susiję su kelionėmis. Taip ir sugalvojome, jog reikia žmonėms atverti akis ir parodyti, jog skristi lėktuvu gali būti net pigiau nei važiuoti autobusu ar traukiniu. Dauguma žmonių vis dar netiki tokiais dalykais ir laiko tai išmislu ir kitais nebūtais dalykais. Tikimės, jog vis didėjant mūsų tinklalapio lankomumui,vis daugiau žmonių pamatys, jog tai visiškai realus dalykas. Kaip įrodymą, jog galima skristi vos už kelis eurus, įdėsime nuotrauką su lėktuvo bilieto kaina iš Vilniaus į Frankfurto Hano oro uostą.

dre

Kaip matote nuotraukoje, lėktuvo bilietas kainavo 99 pensus! Tiesa sakant, esame kartą nusipirkę lėktuvo bilietą už 0 eurų! Bet dėl pasikeitusių planų, negalėjome skristi iš Vilniaus į Oslą. 

Ar galiu prisidėti prie Kolumbokeliones.lt plėtimosi?

    Mes esame už bendradarbiavimą ir visada ieškome bendraminčių, kurie norėtų daryti tai, ką darome mes. Jei turite įdomių pasakojimų apie lankytinas vietas, nuotraukų, patarimų keliaujantiems ar tiesiog radote puikų pasiūlymą ir norite juo pasidalinti su kitais, visada laukiame Jūsų žinučių! Tikimės, jog atrasime bendraminčių ir judėsime toliau kartu. Keliaukime kol turime sveikatos ir neatidėliokime to ateičiai!