Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Pigūs skrydžiai iš Norvegijos miestų į Lietuvą! Tiesioginiai skrydžiai - tik nuo 19.98 eurų į abi puses! Raskite laiko aplankyti artimuosius bei pasidžiaugti vienu iš gražiausių ir spalvingiausių metų laiku - rudeniu. Visus šiuos pasiūlymus radome naudodamiesi pigių skrydžių programa Azuon. Daugiau apie programą sužinote paspaudę šią nuorodą.

Vilnius 2

Skrydis iš Oslo į Vilnių: 
Kelionės data
: lapkritis

11.24 - 11.29
11.19 - 11.24
11.15 - 11.19

osloSkrydis iš Alesundo į Kauną: (turintiems Wizzair lojalumo kortelę dar pigiau!)
Kelionės data: lapkritis

11.15 - 11.19
11.19 - 11.22

alekuSkrydis iš Bergeno į Kauną: (turintiems Wizzair lojalumo kortelę dar pigiau!)
Kelionės data: sausis

01.16 - 01.20
01.20 - 01.23

kaNorėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą.

 

Norėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes neimame jokių mokesčių už teikiamas akcijas ir pigių lėktuvo bilietų paieškas, būtume labai Jums dėkingi jei viešbučius rezervuotumėte per mūsų booking.com paieškas kurias rasite kiekvienos naujienos apačioje.  Tai padeda mums judėti toliau ir stengtis atrasti vis geresnių pasiūlymų, kuriais galime dalintis su Jumis.Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI