Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Turbūt pastebėjote, jog kartais mūsų pasiūlymuose lėktuvo bilietų kainos būna nurodytos skirtingos. Taip būna, kai skrendama Vengrijos Wizz air oro linijomis. Šiame įraše pakalbėsime apie Wizz air lojalumo kortelę.

    Wizz air kompanija norėdama pritraukti daugiau klientų, jau ilgą laiką siūlo savo klientams pirkti lėktuvo bilietus pigiau. Tam tereikia įsigyti jų lojalumo kortelę. 

    Kokia nauda iš kortelės?

    Turbūt bent kartą buvę Wizz air tinklalapyje, pastebėjote jog kainos vienu reisu yra skirtingos! Viena kaina parašyta įprastiems klientams, o kita turintiems Wizz air lojalumo kortelę.

wizz

   Šiuo atveju matome, jog bilietų kainos iš Vilniaus į Gruzijos miestą Kutaisį, pirmyn ir atgal skiriasi 20 eurų. Kortelės kaina metams yra 29.99 euro. Šiuo atveju sutaupytume 20 eurų, tačiau jei skrendama kartą metuose, gaunamas nuostolis. Bet ar tikrai?

     Wizz air lojalumo kortelės nauda!

    Kortelės pliusas yra tas, jog ją galima pasinaudoti ir perkant lėktuvo bilietus draugui, kolegai, kuris skrenda kartu su jumis! Taigi naudodamiesi aukščiau matytomis kainomis į Kutaisį, vienos kelionės metu sutaupytume jau 40 eurų! Sumokėję už kortelę metinę mokestį 29.99 eurus, juos jau galima sakyti atgautume ir dar papildomai sutaupytume 10 eurų. Taigi rezultatas toks, jog pirmos kelionės metu neskaitant kortelės mokesčio, dar ir sutaupytume 10 eurų ir dar visus metus galėtume naudotis jos teikiamais privalumais.

   Bet tai dar ne viskas!

    Neskaitant nuolaidos lėktuvo bilietams, taip pat galima gauti ir nuolaidą užsisakant bagažą! Taigi kortelė iš ties yra naudinga, o dar naudingesnė tiems, kurie dažnai skraido Wizz air lėktuvais. Žinoma reikia pasiskaityti kortelės naudojimosi sąlygas, nes vienas punktas sako, jog kortele gali naudotis tik jos savininkas ir kartu skrendantis asmuo, kuris skrenda tuo reisu! Taip išeina jog kortelės iš draugo pasiskolinti negalėsite. 
    
    O jei skrendama su visa šeima?

   Kai skrendama su daugiau nei vienu draugu, giminaičiu ar kolega yra dar geresnis pasiūlymas sutaupyti. Tokiu atveju Wizz air siūlo įsigyti grupinę narystę, kuri kainuoja 59,99 euro metams. Ja gali pasinaudoti vienu metu, kortelės savininkas bei dar 5 kartu skrendantys asmenys! Taigi skrendant tarkime keturių asmenų kompanijoje, aukščiau nurodytu maršrutu, sutaupytume mažiausiai 80 eurų lėktuvo bilietams, o tai reiškia jog kortelės metinis mokestis mums atsipirktų pirma kelione! Daugiau informacijos apie teikiamas kortelės nuolaidas, galite rasti oficialiame Wizzair.com tinklalapyje. Iki kito karto!

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI