Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Radome labai pigius lėktuvo bilietus į Graikijos salą - Rodą! Viena gražiausių Graikijos salų, idealiai tinka poilsiui su šeima ar draugais. Tiesioginių bilietų kaina į abi puses - nuo 60 svarų! Skrendame iš Glazgo ir Edinburgo jau šį mėnesį.

Rodo sala – tai sala, priklausanti Graikijai ir esanti Egėjo jūros rytuose. Tai didžiausia (plotu ir gyventojų skaičiumi) Dodekaneso salyno sala. Sala nuo vakarinių Turkijos krantų yra nutolusi maždaug 18 km.

Rodo sala žymi vienu iš septynių pasaulio stebuklųRodo kolosu. Viduramžiškas Rodo miesto senamiestis yra įtrauktas į pasaulio paveldo sąrašą. Šiandien Rodo sala yra viena iš populiariausių turistų lankomų vietų Europoje

rod

 Kelionės maršrutas: Glazgas - Rodas - Glazgas

Kelionės data:  

Rugpjūčio 16 - 23   60 svarų

Rugpjūčio 16 - 30   69 svarai

Kur pirkti lėktuvų bilietus?
Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą.

rhodes

Kelionės maršrutas: Edinburgas - Rodas - Edinburgas

Kelionės data:  

Rugpjūčio 12 - 26   69 svarai

Rugpjūčio 12 - 19   80 svarų

Kur pirkti lėktuvų bilietus?
Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą.

22

Norėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI