Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio
Mūsų kelionių nuotykius galite stebėti YOUTUBE kanale


Nerealios Wizzair lėktuvų bilietų kainos iš Romos į Saudo Arabijos sostinę Rijadą!
Keliaujame iš Vilniaus oro uosto į Saudo Arabiją su apsilankymu Romoje - tik nuo 93 eurų už visus lėktuvų bilietus!

Didžiausia smėlio dykuma: Saudo Arabija yra Rub' al Khali gyvenamoji vieta, taip pat žinoma kaip laisvasis kvartalas, kuris yra didžiausia nepertraukiama smėlio dykuma visame pasaulyje. Ji apima apie 650 000 kvadratinių kilometrų.

Naftos gausa: Saudo Arabija turi didžiausias pasaulyje patvirtintas naftos atsargas, kurios sudaro apie 20 % pasaulio atsargų. Tauta vaidina svarbų vaidmenį tarptautinėje naftos pramonėje.

Dangoraižiai: Prognozuojama, kad Karalystės bokštas, esantis Džidoje, taps aukščiausiu statiniu visame pasaulyje. Baigtas jis viršys Burj Khalifa Dubajuje aukštį.

Nepaisant savo dydžio, Saudo Arabija neturi nuolatinių upių. Nepaisant to, jame yra vatų (sausų upių vagų), kurios pasipildo vandeniu esant dideliam kritulių laikotarpiui.

Senovės uolos menas: Al-Hijr archeologinė vietovė, dar žinoma kaip Madain Salih, yra įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, kurioje eksponuojami gerai išsilaikę uolose iškirsti kapai ir senovės Nabatean menas.

Tradicinė virtuvė: Saudo Arabijos gastronomija garsėja išskirtiniais skoniais ir įprastais patiekalais. Populiariausi kulinariniai malonumai yra kabsa (ryžiai su prieskoniais su mėsa), mutabbaq (įdaryti pyragaičiai) ir gaivinantis gėrimas, pavadintas qahwa (arabiška kava).

Datulinių palmių auginimas: Saudo Arabija yra viena iš pirmaujančių datulių gamintojų pasaulyje. Datulinės palmės vaidina svarbų vaidmenį šalies žemės ūkio sektoriuje, apimančiame įvairius auginamus ir eksportuojamus datulių tipus.

Kupranugarių lenktynės: Kupranugarių lenktynės yra mėgstama tradicinė sporto šaka Saudo Arabijoje.

Religinė piligriminė kelionė: kasmet milijonai musulmonų iš viso pasaulio keliauja į Saudo Arabiją, kad galėtų atlikti Hajj piligriminę kelionę į Meką, vieną iš penkių islamo ramsčių.

Raudonosios jūros koralų rifai: Raudonosios jūros pakrantės regione Saudo Arabijoje yra gyvybingi ir įvairūs koraliniai rifai, žavintys nardymo entuziastus, galinčius tyrinėti povandeninį grožį ir jūros gyvybę.

Kelionės data: Vasario 1 - 10

Kelionės maršrutas: Vilnius - Roma - Rijadas - Roma - Vilnius

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Lėktuvų bilietus perkame čia.

Jog nusipirkti pigiausius siūlomus Wizzair lėktuvų bilietus, Jums prireiks Wizzair lojalumo kortelės, kurią galite įsigyti lėktuvų bilietų pirkimo metu! Daugiau informacijos apie ją rasite čia.

Skrydžiai: Vilnius - Roma - Vilnius
Kiek laiko praleisite Romoje, priklauso tik nuo jūsų. Žemiau pavaizduotas tik rekomenduojamas pavyzdys

Skrydžiai: Roma - Rijadas - Roma

Viešbučio užsakymas
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI