Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio
Mūsų kelionių nuotykius galite stebėti YOUTUBE kanale


Wizzair siūlo pigiai aplankyti Kiprą! Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Larnakos kurortą + 8 nakvynės - nuo 273 eurų! Mūsų kelionės įspūdžius iš Kipro rasite čia.

Kipras yra trečia pagal dydį sala visoje Viduržemio jūroje. Sala randasi į pietus nuo Turkijos. Aukščiausia salos taškas – Olimpo kalnas, siekiantis beveik 2 kilometrų aukštį. Kipras pakankamai populiari sala tarp turistų iš Lietuvos ir kitų Europos šalių. Saulės įkaitinta Viduržemio jūra, saulėti paplūdimiai, krištolo skaidrumo vanduo,  nuostabaus grožio gamta bei kultūrinis paveldas – dalykai, kurie ne vieną lietuvį traukia į Kiprą.

Lankytinos vietos:
Larnakos druskos ežeras;
Palmių alėja;
Mazotos kupranugarių parkas;
Didžioji mečetė – Djami Kebir;
Švento Lazaro bizantinė bažnyčia.

Kelionės data:  Gegužės 29 - birželio 6

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Lėktuvų bilietus nusipirksite oficialioje Wizzair svetainėje!
Pigiausi bilietai perkant su Wizzair lojalumo kortele, kurią galite įsigyti bilietų pirkimo metu.

Viešbutis
Tai savarankiška kelionė, todėl apgyvendinimą renkamės pagal savo poreikius bei piniginės dydį! Pigiausius Larnakos apartamentus rasite čia: nuoroda


Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI