Patarimai dėl kelionių bagažo!

Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Kai jau artėja kelionės pradžia, keliautojai pradeda mąstyti apie savo bagažą! Ką su savimi imti į kelionę? Ar užteks kelionei tiesiog mažo krepšio ar būtina imti lagaminą? Į daugelį klausimų atsakėme šiame straipsnyjeO šiandien pakalbėsime apie bagažą iš asmeninės patirties, kaip būtent keliauja mūsų komanda ir ką daryti, jog bagažas netaptų našta kelionėje!

Visų pirma turite apsispręsti ar Jums reikia lagamino ar užteks ir turistinės kuprinės? Statistika rodo, jog keliautojai atostogų metu panaudoja tik 30% įsidėtų drabužių! Tai prieš kelionę reikėtų gerai apsvarstyti, ar tikrai būtina imti su savimi pusę savo spintos. Asmeniškai, mes niekada nekeliaujame su lagaminu! Pateiksime kelis faktus, kodėl jo nenaudojame!

1. Net jei keliaujate Europoje su pigiomis oro linijomis, tokiomis kaip Ryanair ir Wizzair ir Jums priklauso nemokamas 10kg rankinis bagažas, vien pats jau lagaminas svers kelis kilogramus, todėl į jį jau neįsidėsite tiek, kiek įdėtumete į turistinę kuprinę!

2. Jei keliaujate į užsienio valstybę ne gulinėti prie jūros ar viešbučio baseino, o susipažinti su kraštu ir kitomis įžymybėmis ir Jums teks keisti ne vieną viešbutį, Jums lagaminas gali sukelti papildomų sunkumų jį tampantis su savimi! 

3. Viena pagrindinių klaidų, kurią daro turistai keliaudami į tolimas Azijos valstybes, tai imdami didelį lagaminą! Tas psichologinis nuteikimas savęs, jog keliauju toli, todėl reikia pasiimti kuo daugiau drabužių yra klaidingas ir dažnu atveju atslliepiantis Jūsų piniginei! Keliaujant į tokias valstybes kaip: Tailandas, Indonezija, Filipinai ir kitas pietryčių Azijos valstybes, Jums greičiausiai teks atlikti ne vieną vietinį vidinį skrydį iš vienos salos į kitą, todėl kas kartą turėsite paploninti savo piniginę už papildomo bagažo pirkimą, kurio greičiausiai nebūtų jei keliautumėte su turistinę kuprine!

4. Keliaujant po pietryčių Azijos ir kitų šalių salas, Jums dažnai teks keliauti keltais, motorinėmis valtimis ir tempti su savim sunkius lagaminus per smėlį ir kitus nemalonius paviršius. Skurdesnėse valstybėse nėra taip gerai išvystyta kelių infrastruktūra kaip Europoje, todėl lagamino tampimas gali tapti labai varginančiu užsiėmimu bei atostogų nuotaiką gadinančiu dalyku! Mes naudojame vidutinio dydžio 35 - 45 litrų talpos turistines kuprines, kurių kartais net nejaučiame ant pečių! 

mansss

Jei vis tiek nusprendėte keliauti su lagaminu, štai keli apsisaugojimo patarimai

1.Nuimkite senus lipdukus nuo lagamino, likusius nuo senų kelionių! Tai gali suklaidinti oro uosto darbuotojus.

2. Padarykite savo lagaminą unikalesniu! Gali būti sutapimas, jog tuo pačiu reisu skrido žmogus, kuris turi tokį patį lagaminą kaip Jūsų. Todėl, užklijuokite ką nors ar kitaip atžymėkite savo lagaminą, jog niekas jo nesumaišytų su savuoju!

3.Uždarykite savo lagaminą ant kodinės spinelės! Nors pastaruoju metu buvo ne vienas skandalas, jog oro uosto darbuotojai vagia daiktus iš žmonių lagaminų ir spinelės net ne visuomet padeda, tačiau tai sumažintų tikimybę būti apiplėštam!

4.Net jei Jūsų bagažas prapuola, nepanikuokite anksčiau laiko! Tiesiog prieikite prie Jūsų oro linijų langelio, užpildykite reikiamus dokumentus. Daugeliu atveju bagažas atsiranda! Oro uosto darbuotojai, taip pat žmonės ir daro klaidas.

Tai tiek būtų patarimų dėl bagažo! Sekite mūsų naujienas ir laukite sekančių įrašų!