Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Wizzair siūlo pigiai nukeliauti į Prancūzijos kurortą – Nicą!  Lėktuvų bilietai iš Vilniaus kainuotų – tik nuo 55 eurų į abi puses! Kaina galioja perkant su Wizzair lojalumo kortele, neturintiems kortelės – skrydžiai 75 eurai.

Nica – miestas pietų Prancūzijoje, Viduržemio jūros pakrantėje. Stambus infrastruktūros centras, uostas. Nica yra vienas didžiausių Žydrosios pakrantės(Prancūzijos Rivjeros) kurortinių centrų, jai būdingas švelnus klimatas. Palei jūros pakrantę yra suformuotas 7 km ilgio bulvaras.

Prancūzijos Žydroji pakrantė – tai vienas iš populiariausių paplūdimio regionų  visoje Europoje. Ir ne tik eilinių poilsiautojų, bet ir pasaulinio garso žvaigždžių tarpe. Nica turistus vilioja ne tik saule ar madingais paplūdimiais, bet ir meno lobiais, saugomais šio Prancūzijos Rivjeros perlo muziejuose, aktyvus naktinis gyvenimas, prabangūs kazino bei ištaigingos parduotuvės.

Skrydžio data:

Spalio 4 – 7

Spalio 11 – 14

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Lėktuvų bilietus perkame čia.

Viešbučio užsakymas
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI