Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Dažno keliautojo tikslas yra surasti kuo pigesnius lėktuvo bilietus. Šiame straipsnyje pasidalinsime patarimais, kaip nusipirkti lėktuvo bilietus kuo pigiau. Jei turite informacijos apie pigesnius lėktuvo bilietus ar kaip juos nusipirkti pigiau, laukiame Jūsų laiškų e - paštu: kolumbokeliones@gmail.com. Būtinai  informacija pasidalinsime su kitais!

    Mes kaip dideli kelionių mėgėjai, dažnai ieškome kuo pigesnių skrydžių į įvairius kraštus. Norint pigiai keliauti, reikia išmokti ieškoti pigių skrydžių ir kitos informacijos susijusios su kelione. Tai užima nemažai laiko, bet keliautojui tai ne kančia, o malonumas, nes suplanuota kelionė savarankiškai yra daug malonesnė!
    
Pigūs lėktuvo bilietai, kaip juos surasti?

    Visų pirma reikia žinoti kur ieškoti! Kadangi lėktuvo bilietų paieškos tema yra gana plati, todėl šiame straipsnyje aptarsime tik vieną būdą, kuris padės sutaupyti lėktuvo bilietams. Kaip jau minėjome ankstesniame straipsnyje, yra begalę laiko sutaupanti programa, kuri vadinasi Azuon. Daugiau apie ją sužinosite paspaudę šią nuorodą. Nors programa ir yra mokama, tačiau yra vienas būdas kaip ją vėliau naudotis visus metus! Kalbant apie kainą, jį nėra tokia baisi. Metams kainuoja tik 20 eurų, todėl bent kartą ar du kartus per metus skrendančiam lėktuvu žmogui, ją turėti yra tikrai verta! Sutaupysite daug laiko ieškodami pigių skrydžių nei tiesiogiai per oro linijų puslapius.

   Kad ir kokias mažas lėktuvo bilietų kainas siūlytų oro linijų bendrovės, dauguma žmonių vis dar netiki, jog galima skraidyti lėktuvu pigiau nei važiuoti autobusu. Paprastas įrodymas žemiau esančioje nuotraukoje, šio straipsnio rašymo metu surasti pigiausi lėktuvo bilietai iš Oslo į Varšuvą.

z  
    Kaip matome tiesioginis lėktuvo bilietas kainuoja vos 2 eurus ir 98 centus! Ir tai nėra kažkokia akcija ar išpardavimas. Lėktuvo bilietų tokiomis kainomis yra daug ir skirtingomis datomis. Tai gi kaip matome, tai nėra miražas ir tokios kainos tikrai egzistuoja. Šia programa naudotis išties paprasta. Tereikia įvesti išvykimo miestą, valstybę ir kryptį arba pažymėti visas kryptis, tada programa mums ieškos pigiausių lėktuvo bilietų į visas kryptis kurias pažymėjome.

    Azuon programa yra išties lengva naudotis. Galima jos pagalba sudaryti tokį maršrutą kokio tik užsigeisime ir jei toks maršrutas bus įmanomas, mums bus padėtas ant lėkštutės, su kainomis, datomis ir kita informacija. Be to galima išbandyti nemokamai šios programos demo versiją, tačiau nematysite pagrindinės informacijos pvz.: kelionės datos. Atskleisiu mažą paslaptį, būtent šios programos dėka mes ir susirgome kelionių manija! Kas diena ieškome pigiausių skrydžių įvairiomis kryptimis ir laukiame kada lėktuvo bilietai atpigs iki mums reikiamos kainos. Kitoje dalyje, kuri išeis už kelių dienų rašysime, kaip nusipirkti lėktuvo bilietus už žemiau nuotraukoje esančią kainą. Iki greito!

frdre

sofi

 

3 KOMENTARAI

  1. Ccia Azuon reklama????Deja,turiu pasakyti,nukentejau as nuo tos Azuon,sumoket sumokejau,o prisijungti neleidzia prie programos!!!Va,kokia nuostabi ta jusu Azuon!!!!Zmones,nekiskit nagu!!!!

  2. Alina: galime garantuoti, jog kažkas tiesiog pas Jus neveikia. Mes patys jau kelis metus naudojame šią programą ir viskas veikia puikiai. Nesiūlytume jos žmonėms, jei ji neveiktų. Tiesiog parašykite Azuono kūrėjams ir išsiaiškinsite problemą 🙂 Gero naudojimo!

KOMENTUOTI