Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Dažnai gauname laiškus, kuriose mūsų lankytojai prašo juos išmokinti surasti pigiausius lėktuvo bilietus. Lėktuvo bilietų paieška, kartais būna ilgai trunkantis ir varginantis darbas. Taip buvo iki šiol! Pristatome Jums programą Azuon, kurį padės surasti pigiausius lėktuvo bilietus, kelių klavišų paspaudimų! 

Tai yra I dalis kaip naudotis Azuon programa. II dalis čia.

Tai programa, kuri mus užkrėtė pigiomis kelionėmis ir garantuojame, jog ją išbandę Jūs taip pat užsikrėsite. Mūsų komanda taip pat naudoja programą Azuon, kuri kas dieną Jums randa puikių pasiūlymų skrydžiams po Europą. Programa yra mokama, 3 mėnesiams kainuoja viso labo 9 eurus, tačiau galima išbandyti nemokamai jos demo versiją ir įsitikinsite, jog jį Jums sutaupys ateityje nemažą sumą pinigų.

1.Ar reikia specifinių žinių, norint naudotis programa?

Ne! Ja gali naudoti kiekvienas, nes programa naudotis tiesiog labai paprasta. Programa yra išversta tiek į lietuvių, tiek į rusų ir lenkų kalbas.

2.Kuo skiriasi demo nuo mokamos versijos?

Demo versija turi tas pačias funkcijas kaip ir mokama programa, tačiau nerodys mums svarbiausių dalykų, tai laiko kada įvyks skrydis ir oro linijų kompanijos. Pavyzdyje matote skirtumus.

Pilna versija
pilna
 Demo versija
demo3. 
Ar lėktuvo bilietų kainos didesnės nei oficialiame tinklalapyje?

        Dažna bilietų rezervavimo sistema, užsideda šiokį tokį antkainį ant lėktuvo bilietų, tačiau programoje Azuon, visi lėktuvo bilietai yra tokiomis pačiomis kainomis, kaip ir oficialiame oro linijų tinklalapyje. Paspaudę ant gautų paieškos rezultatų, iškarto pateksite į oficialų oro linijų tinklalapį ir galėsite iš karto nusipirkti lėktuvo bilietus.

par

ra

4. Kokia Azuon programos kaina? 

  Norėdami naudotis programa Azuon, turite užsiregistruoti jos oficialioje svetainėje
  www.azuon.com, ir atsisiuntę programą prisijungti prie jos. Norėdami naudotis mokama programos versija, turite pirkti prenumeratą. Galima apmokėti įvairių bankų kortelėmis,bankiniu pavedimu tiek elektronine Paypal ir Skrill valiutomis. Kuo ilgesniam laikotarpiui užsakysite prenumeratą, tuo labiau sutaupysite!

Kainos: 3 mėnesiai 9.01 euro
6 mėnesiai 14.02 euro
12 mėnesių 19.03 euro

aon

 

3 KOMENTARAI

  1. Šita programa gera tuo, kad sukombinuoja įvairius pigiausius variantus 🙂 kur tiesioginiai skrydžiai būtų žymiai brangesni. Kadangi mėgstu keliauti, visada turiu ją savo kompiuteryje, ir ta suma, kuri kainuoja turėti programą, tikrai atsiperka ir su kaupu. Rekomenduoju 😉

  2. Žinoma geriausia eiti iškart į oro linijų puslapį ir ten ieškot be jokių programų, bet azuon labai pagelbėja kai yra persėdimai! Nuskridau į Tenerifę už 90 eurų į abi puses . Tereikėjo palaukt 1 min kol programa suras geriausią variantą. Nors ir mokamas azuonas, bet sutaupo pinigus, nervus ir laiką 🙂

KOMENTUOTI