Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio
Mūsų kelionių nuotykius galite stebėti YOUTUBE kanale


Labai pigūs Ryanair skrydžiai iš Kauno į Lenkijos sostinę Varšuvą! Tiesioginiai skrydžiai į abi puses - vos nuo 30 eurų. Varšuvoje galėsite aplankyti didžiausią Europoje vandens parką Suntago!

Varšuva – tai Lenkijos sostinė ir didžiausias miestas, įsikūręs šalies centrinėje dalyje prie Vyslos upės . Varšuva yra Lenkijos politinis, ekonominis ir kultūrinis centras. Čia įsikūrusios pagrindinės valdžios įstaigos. Turbūt daug kam šis miestas yra tik punktas, kurį reikia pravažiuoti keliaujant per Lenkiją į kitas pietų valstybes, tačiau verta bent kartą jame ir apsižvalgyti!

Antrojo pasaulinio karo metu Varšuva buvo beveik visiškai sugriauta, liko tik maža dalis sveikų pastatų. Beveik visas dabartinis senamiestis atstatytas po karo. Varšuvos centras įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą.

Kelionės data:

Birželio 4 - 8
Birželio 8 - 11
Birželio 8 - 15
Birželio 18 - 22
Rugpjūčio 17 - 20
Rugpjūčio 20 - 24

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą.

Viešbučio užsakymas:

Tai yra savarankiška kelionė, todėl kur gyvensite priklauso tik nuo Jūsų! Štai keli pigiausi 4* apartamentai! Nuoroda

Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.

Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI