Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Pigūs skrydžiai iš Vilniaus į Portugalijos salą Madeirą – nuo 60 eurų į abi puses! Sustojimas Londone.

Puiki proga nukeliauti į Atlanto vandenyne esančią Madeiros salą! Tik 4h lėktuvu ir Jūs jau nuostabią gamtą turinčioje saloje. Labai didelis datų pasirinkimas, todėl jei Jums netinka mūsų parinktas kelionės laikotarpis, galite parašyti mums į e-paštą, jog surastume Jums tinkančius pigiausius lėktuvo bilietus.

Už tūkstančio kilometrų nuo Europos krantų, bangos skalauja žydinčią amžinojo pavasario salą, kurioje čia visada čiulba paukščiai, o kalnuose, slėniuose ir pakrantėse veši daugybė augalų rūšių. Tai nuostabioji Madeiros sala!

Gamtos mylėtojai Madeiroje gali pasivaikščioti pėsčiųjų takeliais, nuo aukštų šlaitų pasigrožėti krateriu ir levadomis; naujienų mėgėjams patiks paragauti anonos, bananaso ar kitų tik šioje saloje augančių kryžmintų vaisių; gurmanai atras puikią Madeiros virtuvę su išgirtais jautienos patiekalais, kuriuos į skrandį nuplaus įžymiuoju Madeiros vynu… Kad ir ką beveiktumėte Madeiroje, jus visur ir visada lydės ore tvyrantis gėlių aromatas.

Kelionės data:

Sausio 30 – Vasario 7

Kur pirkti lėktuvo bilietus?

Reikės pirkti atskirus bilietus, tad atidžiai stebėkit skrydžio datas ir laikus, skrydžiai su Ryanair ir Wizzair oro linijomis. Sustojimai Londone, į priekį skrendant turėsite 1val 40 min persėdimui, tad geriau turėti tik rankinį bagažą. Atgal skrendant persėdimas ~6 valandas.

Nuoroda į lėktuvo bilietą Vilnius – Londonas

Nuoroda į lėktuvo bilietą  Londonas – Madeira

Nuoroda į lėktuvo bilietą Madeira – Londonas

Nuoroda į lėktuvo bilietą Londonas – Vilnius  

Norėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.

Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI