Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Atpigo skrydžiai skrendant iš Kauno į Ispanijos kurortą Alikantę! Skrydžiai Gruodžio/Sausio mėnesiai į abi puses - tik nuo 68 eurų, skrendame su Ryanair kompanija! Sausio mėnesį Alikantėja oro temperatūra pakyla iki 17 lapsnių šilumos, tad Lietuvišką žiemą tuo metu bus tikrai smagu iškeisti į ispanišką pavasarį !

Alikantė - įsikurūsi Costa Blanca kurortinėje zonoje ir patenka tarp pasaulio populiariausių kurortų, todėl šią kryptį galima pasiekti iš daugelio oro uostų, o pigius avia bilietus į Alikantę galite įsigyti ir iš Kauno oro uosto. Puikus klimatas, ilgi smėlio paplūdimiai, viešbučių ir apartamentų pasirinkimas.

Jūros pakrantės, jaunatviškai patrakę vietovės ritmai bei gyvybingumu pulsuojantis miestas sužavės kiekvieną. Siauros gatvelės leis atrasti paralelę tarp praeities ir dabarties, o palmių višūnės primins apie laisvės pojūtį. Tokią, išskirtinę galimybę pasimėgauti nepailstančia ispaniška energija vis dažniau siūlo pigių skrydžių bendrovės. Paskutinės minutės bilietai bei akcijos tampa išties populiarūs turistų tarpe.

Kelionės data:
Sausio 23 - 30     68 EUR

Sausio 16 - 23     77 EUR

Gruodžio 5 - 9     72 EUR

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą.

alikante

Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.

Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI