Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Gera kaina skrydžiams į Gran Kanariją, Kanarų salą iš Vilniaus! Kelionės metu, taip pat būtų aplankyta Ispanijos sostinė - Madridas!

Gran Kanarija yra trečia pagal dydį sala Ispanijai priklausančiame Kanarų salyne, kuris yra Atlanto vandenyne, 210 km nuo šiaurės vakarų Afrikos ir už 4420 km nuo Vilniaus. Svarbiausias miestas – Las Palmas de Gran Kanarija.

Saloje galima rasti ir įkaitusio smėlio dykumų, ir subtropinių miškų, ir užgesusių ugnikalnių, ir kalnų. Per salos vidurį eina El Kumbre kalnų grandinė su aukščiausia salos viršukalne Las Nieves, siekiančia 2000 m. aukštį virš jūros lygio. Pušynus saloje keičia kavos, bananų plantacijos, abrikosų sodai, migdolų ir palmių giraitės. Tokios gamtos įvairovės tokiame nedideliame plote niekur kitur pasaulyje nerasite. Sala net vadinama miniatiūriniu žemynu, kadangi čia galima rasti įvairiausių klimato zonų.

Sakoma, kad Gran Kanarijoje – amžinas pavasaris, nes žiemą oro temperatūra nenusileidžia žemiau 20°C, vasarą retai viršija 30°C. Vandens temperatūra svyruoja tarp 18°C žiemą ir 22°C vasarą. Vietiniai teigia, kad dėl palankaus vėjo Gran Kanarijoje buriuoti galima kasdien. 43 proc. salos teritorijos paskelbtos saugomomis gamtinėmis zonomis, čia įkurti net 8 draustiniai. Verta kovo mėnesį saloje pamatyti ir migdolų žydėjimo metą - kalnuose migdolai apaugę beveik visus šlaitus, tad žydint atrodo tarsi jie būtų padengti sniegu.

Kelionės data: Rugsėjo 28 - spalio 10

Kur pirkti lėktuvų bilietus?
Lėktuvų bilietus  į Gran Kanariją perkame čia

mad

gran

Viešbutis

Tai savarankiška kelionė, todėl kur gyvensite priklausys tik nuo jūsų! Jei ieškote nebrangios nakvynės, siūlome peržiūrėti šį pasiūlymą!

das

Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI