Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Labai pigūs skrydžiai į Kualą Lumpūrą iš Vilniaus oro uosto! Lėktuvų bilietai į Malaiziją - tik nuo 630 eurų už skrydžius į abi puses! Iš Kuala Lumpūro, nebrangiai pasieksite kitas pietryčių Azijos valstybes su Airasia oro linijomis!

Malaizija - tolima Pietryčių Azijos karalystė, nuo Lietuvos nutolusi apie 9000 km. Malaizija  yra kontrastinga šalis, kurioje susilieja daug skirtingų kultūrų, religijų. Šalis, kurioje gyvybe alsuoja seniausios pasaulio džiunglės su unikalia gyvūnijos įvairove ir jose tebegyvenančiomis gentimis.Malaizijos salos pakerės Jus savo grožiu, baltu paplūdimio smėliu ir žydru vandeniu.

Malaizijai priklausančios nuostabaus grožio salos, kurių dauguma nėra labai išreklamuotos, todėl dar nesugadintos masinio turizmo ir vis dar galima surasti tikrą rojų Žemėje su pakankamai išvystytomis ir kokybiškomis paslaugomis turistams.  Sostinėje Kuala Lumpūre galima savo akimis pamatyti įspūdingus– 451m aukščio Petronas bokštus dvynius. Malaizijoje galima rasti beveik viską - išskyrus tikrą žiemą, nes jos čia nebūna, bet yra galimybė pasimėgauti dirbtiniu sniegu su žiemos imitacija po uždaru stogu.

malai

Kelionės data:

Kur pirkti lėktuvų bilietus?
Nusipirkti  lėktuvų bilietus į Kualą Lumpūrą galite paspaudę šią nuorodą

Pigūs skrydžiai į Kualą Lumpūrą

Viešbučiai :
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume  Malaizijoje naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI