Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


 Keliaujame į Tailandą! Lėktuvų bilietai su Turkish Airline tik 654 eurai pirmyn ir atgal.

BankokasTailando sostinė,  vadinamas angelų miestas. Būtent nuo jo reikia pradėti pažintį su Tailandu, tam, kad pajaustum nepakartojamą rytų aromatą ir liktum amžinai sužavėtas jo magijos.

Bankokas yra didžiausias Pietryčių Azijos miestas, šalies verslo ir kultūrinio gyvenimo centras, kuriame yra beveik visos Tailando administracinės įstaigos ir daug tarptautinių organizacijų. Bankokas – ryškesnis, nei daugelis vakarietiškų sostinių. Jame meniškai suderinti dangų smeigiantys aukšti dangoraižiai ir didžiuliai prekybos centrai su senovinėmis šventyklomis, auksuotais rūmais ir smaragdo žalumos parkais.

Bankokas vadinamas „Rytų Venecija ir, nors daugelio kanalų nebeliko nutiesus geležinkelius, vis dėlto dar galima išsiruošti į įspūdingą ekskursiją garsiomis Bankoko gatvėmis ir pajusti šio nepakartojamo miesto praeitį. Gyvenimas mieste nesustoja nė minutėlei, netgi nakties metu.

Kelionės data:

Lapkričio 14 – 24

Lapkričio 14 – 28

Lapkričio 22 – Gruodžio 6

Lapkričio 24 – Gruodžio 8

Lapkričio 27 – Gruodžio 11

Lapkričio 28 – Gruodžio 12

Gruodžio 1 – 12

Gruodžio 1 – 20

Gruodžio 1 – 29

Gruodžio 1 –  Sausio 10

Gruodžio 4 – 18

Gruodžio 6 – 20

Gruodžio 6 – 27

Skrydžio maršrutas: Vilnius – Stambulas – Bankokas – Stambulas – Vilnius

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Lėktuvų bilietus perkame čia!

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI