Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Pigių skrydžių bendrovė "Ryanair" džiugina pigiais skrydžiais į Maljorką! Skrydžiai iš Londono  į priekį ir atgal - tik nuo 19,98 svarų! 

Maljorkos sala yra didžiausia Balearų salyno sala. Jos plotas yra 3640 kv. km, o pakrantės ilgis 554 km. Kitos didžiausios Balearų salyno salos - Ibiza, Menorka ir Formentera. O iš viso salyne priskaičiuojama apie 150 salų, tačiau dauguma jų tėra nedidelės uolėtos negyvenamos salelės. Balearų salynas yra autonominis Ispanijos regionas, kurio sostinė - Maljorkos Palma. Saloje dvi oficialios kalbos: katalonų ir ispanų.

Gyvenimas čia verda ištisus metus, nes švelnus Viduržemio jūros klimatas garantuoja gerą orą ir žiemą, ir vasarą. Į saloje esančią Marivento pilį kiekvieną rugpjūtį poilsiauti atvyksta ir karališkoji Ispanijos šeima. Saloje populiaru važinėtis dviračiais ir motoroleriais, kuriuos, kaip ir automobilius, galima išsinuomoti bet kurioje gyvenvietėje. Kalnų viršūnės siekia pusantro kilometro, tad visai nesunku į jas įkopti ir žvalgytis į atsivėrusius vaizdus. Daug kur yra turistams paženklintų takų, tad pasiklysti neįmanoma. Visi didieji naktiniai klubai ir specializuoti restoranai susitelkę sostinėje Palmoje.

Kelionės data: didelis datų pasirinkimas gruodžio, sausio mėnesiais!

Gruodžio 11 - 16
Gruodžio 14 - 18
Gruodžio 16 - 18
Gruodžio 16 - 22

Kaip radome šiuos pigius skrydžius?
Mes naudojame Azuon! Daugiau informacijos apie programą čia!

Kur pirkti lėktuvų bilietus?
Pigius lėktuvų bilietus į Maljorkos salą perkame čia! Perkame pagal žemiau pateiktą pavyzdį.

Pigūs skrydžiai į Maljorką iš Londono

pal Viešbutis
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.

Siūlomi gerai įvertinti apartamentai: nuoroda
vies


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI