Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio
Mūsų kelionių nuotykius galite stebėti YOUTUBE kanale


Labai pigūs skrydžiai į Danijos miestą Alborgą! Tiesioginiai skrydžiai iš Kauno vos nuo 30 eurų į abi puses!

Alborgas, žavingas Danijos didmiestis. Daugiau nei tūkstantmetį menantis Alborgas lankytojus panardina į vikingų paveldą ir tapo klestinčiu pramonės ir inovacijų centru. Šis kerintis miestas yra įdomus dėl savo kultūrinių švenčių ir susibūrimų, įskaitant Alborgo karnavalą, Alborgo operos festivalį ir garsųjį Alborgo karnavalą, pritraukiantį svečių iš visos Europos.

Aalborgo architektūrinę panoramą puošia tokie brangakmeniai kaip Alborgo bokštas, kitaip žinomas kaip Utzon centras, kurį sukūrė garsusis danų architektas Jørn Utzon.

Alborgo zoologijos sodas, vienas didžiausių Danijos gyvūnų draustinių, kuriame pristatomas įvairus rūšių asortimentas ir pabrėžiamas išsaugojimas bei švietimas. Pradedant kelionę per Jomfru Ane Gade, šurmuliuojančią gatvę, garsėjančią šurmuliuojančia nakties scena, atskleidžiama gyvybinga socialinė aplinka, kupina barų, klubų ir restoranų.

Alborgas taip pat gali pasigirti gerbiamomis institucijomis, tokiomis kaip Alborgo universitetas, garsėjantis novatorišku probleminiu mokymu ir pripažintomis mokslinių tyrimų pastangomis.

Įspūdingas istorinio paveldo, kultūrinio turtingumo ir šiuolaikinio žavesio derinys, Alborgas kviečia tyrinėtojus atrasti gausius jo lobius.

Kelionės data:

Rugsėjo 25 - 29
Rugsėjo 25 - spalio 2
Spalio 2 - 6
Spalio 2 - 9

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI