Tiesioginiai skrydžiai iš Kauno į Bulgarijos kurortą Burgasą – tik nuo 66 eurų į abi puses!

Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Prasidedant sezonui atpigo skrydžiai į Bulgarijos kurortą Burgasą! Tiesioginiai skrydžiai į abi puses iš Kauno - tik  nuo 66 eurų!

Burgas – uostamiestis Bulgarijoje, prie Juodosios jūros; srities centras. Yra tarptautinis oro uostas. Išvystyta maisto, tekstilės, mašinų, žvejybos pramonė, apylinkėse yra naftos kombinatas.

Saulėtas krantas yra didžiausias pajūrio kurortas Bulgarijoje, esantis tarp Nesebaro miesto ir kito populiaraus kurorto – Šv. Vlaso. Šis Juodosios jūros perlas nuo antro pagal dydį šalies miesto Burgaso nutolęs apie 30 km į šiaurę. Tai ne tik didžiausias, bet ir populiariausias Bulgarijos kurortas, kuriame yra daugiau nei 1000 viešbučių, galinčių priimti nei daug,  nei mažai – virš 300 tūkstančių svečių.

Kelionės data

Gegužės 5 - 10
Gegužės 5 - 17
Gegužės 12 - 17
Gegužės 12 - 19

Kur pirkti pigius lėktuvo bilietus?
Nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą galite  paspaudę šią nuorodą.

Viešbučio užsakymas
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.Booking.com