Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio
Mūsų kelionių nuotykius galite stebėti YOUTUBE kanale


Ryanair kompanija siūlo pigiai nuskristi į Švedijos miestą - Geteborgą! Tiesioginiai skrydžiai į abi puses - tik nuo 26 eurų!

Geteborgas - įsikūręs vaizdingoje vakarinėje Švedijos pakrantėje,  yra dinamiškas didmiestis, kuris sklandžiai sujungia gamtos puošnumą su miesto žavesiu. Maždaug 600 000 gyventojų turintis miestas yra antras pagal dydį miestas ir triukšmingas kultūrinio bei ekonominio gyvybingumo centras.

Geteborgas didžiuojasi klestinčiu jūriniu paveldu, kuris matomas iš kanalų tinklo, laivų statyklų ir gyvo uosto. Mieste yra daugybė lankytinų vietų – nuo ​​žinomo Lisebergo pramogų parko iki plataus Slottsskogen parko, idealiai tinkančio ramioms promenadoms. Be to, jame yra pasaulinio lygio muziejai, tokie kaip Geteborgo meno muziejus ir Universeum mokslo centras. Savo draugiškais gyventojais, efektyviu viešuoju transportu ir klestinčia gastronomija Geteborgas tampa viliojančia vieta pasaulio turistams.

Kelionės data:

Spalio 11 - 15
Spalio 15 - 18
Spalio 18 - 22
Spalio 22 - 25
Spalio 25 - 30

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Skrydžio bilietus galite įsigyti oficialiame Ryanair puslapyje.

Viešbučio užsakymas
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI