Tiesioginiai skrydžiai iš Kauno į Slovakijos sostinę Bratislavą – tik nuo 26 eurų į abi puses!

Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio
Mūsų kelionių nuotykius galite stebėti YOUTUBE kanale


Pigūs lėktuvo bilietai iš Kauno į Slovakijos sostinę Bratislavą ! Pigiausi lėktuvo bilietai  - nuo 26 eurų!

Slovakiją ypatingai vertina aktyvų poilsį mėgstantys turistai iš viso pasaulio. Slovakijoje turėsite ką veikti ištisus metus. Vasarą Slovakijos kalnuose siūloma pasivaikščioti įvairaus sunkumo trasomis ir pasigrožėti gamta, žiemos metu - paslidinėti. Turistus Slovakijoje labiausiai traukia nuostabi gamta: kalnai, upės, istoriniai miesteliai. Kaimai vis dar nepaliesti civilizacijos, saugomos senos tradicijos ir papročiai.

Bratislava – Slovakijos sostinė ir didžiausias miestas, šalies pramoninis, kultūrinis ir mokslinis centras. Bratislava išsidėsčiusi prie Dunojaus upės, šalia Slovakijos sienos su Austrija ir Vengrija, netoli nuo Čekijos.

Skanaus maisto mėgėjai čia tikrai liks patenkinti. Vienas iš žinomesnių slovakų patielaų yra vadinamas  bryndzove halušky. Jis primena  koldūnus, o gaminamas  yra su ožkų sūriu ir mėsa. Vietiniai rekomenduoja paragauti treskos - menkių salotų su morkomis, svogūnais ir majonezu. Tai Bratislavos miesto patiekalas. Iš nacionalinių gėrimų žinomiausias yra kofola. Tai yra nealkoholinis gėrimas, tarpinis variantas tarp alaus ir kokakolos. Kitas populiarus nealkoholinis gėrimas – vinea. Tai negazuotas gėrimas, pagamintas iš baltųjų arba raudonųjų vynuogių. Alkoholinių gėrimų mėgėjams - vietinis Bratislavoje verdamas visai neblogas alus vadinasi "Stein". Iš stipriųjų gėrimų žinomiausias ir populiariausias yra geros kokybės slyvų brendis slivovica.

Klimatas. Slovakijos klimatas priklauso kontinentiniui tipui. Čia būna keturi metų laikai. Žiemos paprastai yra šaltos ir sausos, vasaros karštos ir drėgnos.

Kelionės data:

Birželio 4 - 7
Birželio 4 - 8
Birželio 8 - 11
Birželio 25 - 29
Liepos 2 - 6

Be to lankydamiesi Bratislavoje, galite aplankyti ir Austrijos sostinę Vieną, kuri nutolusi vos per 1h kelio!

Kelionės maršrutas: Kaunas - Bratislava - Kaunas

Kur pirkti lėktuvų bilietus?

Perkame čia: nuoroda

Kur mes ieškome skrydžių?
Mes naudojamės populiariausia pasaulyje skrydžių paieška - Skyscanner!

Viešbučio užsakymas:

Booking.com ir Agoda.com yra populiariausios viešbučių užsakymų platformos pasaulyje.

Užsakant viešbučius per mūsų pateiktas nuorodas, Jums tai nieko papildomai nekainuos, be to labai prisidėsite prie šio puslapio išlaikymo!