Tiesioginiai skrydžiai iš Kauno į Stavangerį, Norvegiją – nuo 39 eurų į abi puses!

Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio
Mūsų kelionių nuotykius galite stebėti YOUTUBE kanale


Gera proga apsilankyti fjordų ir trolių šalyje - Norvegijoje! Norvegijos Karalystė yra šiauriausia Europos šalis, traukianti turistus įspūdinga iškyšulių bei fiordų išvagota pakrante, kalnais, kalnų upėmis ir kriokliais. Tiesioginiai skrydžiai  į Stavangerio miestą - tik nuo 39 eurų į abi puses! 

Norvegijos kalnų slėniuose ir šiandien glūdi melsvi ledynų liežuviai, virstantys į sraunius kalnų upelius, kurie tampa šniokščiančiomis upėmis ir įspūdingais kriokliais. Būtent ledynai suformavo Norvegijai būdingus kraštovaizdžio elementus – fiordus, kurie yra išraižę visą šalies pakrantę.

Norvegiją būtina aplankyti kiekvienam gamtos mylėtojui, nes ši šalis paliks neišdildoma įspūdį.

Kelionės data:

Balandžio 24 - gegužės 1
Balandžio 24 - gegužės 3

Kur pirkti lėktuvų bilietus?
Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą.

Jog nusipirkti pigiausius siūlomus Wizzair lėktuvų bilietus, Jums prireiks Wizzair lojalumo kortelės, kurią galite įsigyti lėktuvų bilietų pirkimo metu! Daugiau informacijos apie ją rasite čia.

Kur mes ieškome skrydžių?
Mes naudojamės populiariausia pasaulyje skrydžių paieška - Skyscanner!

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. 

Booking.com