Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio
Mūsų kelionių nuotykius galite stebėti YOUTUBE kanale


Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus iki Kutaisio miesto - nuo 44,98 eurų į abi puses perkant su Wizz Air lojalumo kortele! 

Visu pirma pakalbėkime apie pačią  Gruziją. Tai šalis, kurioje yra visko: sieros prisotintų, iš žemės trykštančių mineralinių vandenų, alpinistų ir slidininkų pamėgti Kaukazo kalnai, iki šių dienų vienuolių prižiūrimų šimtmečių istoriją menančių gruzinų stačiatikių bažnyčių, pagal  senovės tradicijas gaminamo vyno,  taip pat niekur nematytos architektūros statinių, atradimais žavinčių ir gamta kerinčių parkų ir žinoma sotaus ir lietuvio gomuriui malonaus maisto ir nepaprastai svetingų vietos žmonių.

Kutaisis – Gruzijos miestas, įsitaisęs pusiaukelėje tarp šalies sostinės Tbilisio ir Juodosios jūros kurortų. Tai miestas, galintis pasigirti turtinga istorija, trunkančia jau daugiau nei 3500 metų, ir ne kartą turėtu vienos ar kitos valstybės sostinės titulu. Kutaisis laikomas vienu seniausiu miestu pasaulyje!

Kutaisio istorija įdomi ir kupina netikėtų detalių, leidžiančių patikėti, jog šis miestas yra vienas seniausių pasaulyje. Jau vien tai, jog būtent į šį miestą plaukė legendiniai argonautai, Jasono vedami ieškoti Aukso vilnos, apgaubia šį antrąjį pagal dydį Gruzijos miestą paslapties šydu. Manoma, jog čia savo sostinę buvo įkūręs Kolchidės, arba Pietų Kaukazo, karalystės valdovas Aetas, o antikinėje Graikijoje šis kraštas buvo laikomas vieta, kur teka saulė, mat nedaug kas buvo nukakęs toliau į rytus. Apibendrinant, Gruzijoje sutiksime tikrai šiltus žmones, skanų maistą bei vyną ir žinoma nuostabią gamtą.

Skrydžio data

Lapkričio 6 - 15
Lapkričio 8 - 15
Lapkričio 8 - 17

Kur pirkti lėktuvų bilietus?
Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti šioje Wizzair.com svetainėje.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI