Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Maltą + 7 nakvynės 4* viešbutyje – tik nuo 156 eurų asmeniui!

Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio
Mūsų kelionių nuotykius galite stebėti YOUTUBE kanale


Keliaujame į Viduržemio jūros salą - Maltą! Lėktuvo bilietai  iš Vilniaus į Maltą  nuo 53 eurų pirmyn ir atgal!

Malta - išsidėsčiusi penkių salų salyne centrinėje Viduržemio jūros dalyje, į pietus nuo Italijai priklausančios Sicilijos salos, į rytus nuo Tuniso ir į šiaurę nuo Libijos. Malta yra viena iš mažiausių ir tankiausiai gyvenamų šalių pasaulyje. Šalis turtinga savo kraštovaizdžiu, uolėtomis pakrantėmis, ramiomis įlankomis bei senoviniais miestais. Tai tikras muziejus po atviru dangumi. Šaliai priklauso Maltos, Gozo, Komino, negyvenamos Cominetto ir Filfla salos.

Maltos klimatas tipiškas Viduržemio jūros regionui - vasaros šiltos ir sausos, žiemos švelnios ir drėgnos. Vidutinė temperatūra vasarą apie 28 laipsnius, žiemą 14 laipsnių. Tinkamiausias metas keliauti į Maltą yra balandžio - spalio mėnesiai.

Malta puikiai tinka tiek ramybės ir lėto gyvenimo tempo išsiilgusiems poilsiautojams , tiek aktyvaus poilsio ištroškusiems keliautojams . Saloje tikrai yra į ką pažiūrėti, kur pasimėgauti šiltu jūros vandeniu, saule, paplūdimiais, naktiniu gyvenimu.

Kelionės data:  sausio 27 - vasario 3

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Pigius lėktuvo bilietus į Maltą perkame per šią nuorodą!

Viešbučio užsakymas:
Tai yra savarankiška kelionė, todėl kur gyvensite sprendžiate tik Jūs! Štai vienas iš variantų kur galima nebrangiai apsistoti. Nuoroda čia

 

 

Booking.com