Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Skrydžiai iš Kauno į Vengrijos sostinę Budapeštą – tik nuo  52 eurų į abi puses! Budapešte daugybė lankomų vietų, kuriuose galite praleisti visą dieną su savo šeima. Šį miestą tikrai verta ir reikia aplankyti!

Budapeštas Vengrijos sostinė ir didžiausias miestas, devintasis pagal dydį Europos sąjungos miestas. Būdamas didžiausiu Vengrijos miestu Budapeštas yra šalies svarbiausias politinis, komercinis, kultūrinis, pramoninis ir transporto centras ir laikomas svarbiu miestu Centrinėje Europoje.

Neretai tituluojamas vienu gražiausių miestų Europoje, Budapeštas lankytojus vilioja karališka architektūra, kultūriniu bei kulinariniu paveldu, o taip pat pramogomis. Budapeštas taip pat yra ir tituluotas SPA miestas, kuriame trykšta apie 80 geoterminių šaltinių, o pirčių ir SPA kultūra siekia romėnų laikus.

10 lankomiausių Budapešto vietų:

Karaliaus rūmai;

Vengrijos parlamento rūmai;

Žvejų bastionas;

Dunojaus upė;

Šv. Stepono bazilika;

Sečeni terminė pirtis;

Gelerto viešbutis;

Didvyrių aikštė;

Vaci utca;

Memento parkas.

Kelionės data: 

Liepos 30 – Rugpjūčio 6

Rugpjūčio 2 – 6

Rugpjūčio 23 – 27

Rugpjūčio 16 – 23

Skrydžio maršrutas: Kaunas – Budapeštas – Kaunas

Kur pirkti lėktuvų bilietus?
Lėktuvų bilietus perkame oficialioje Ryanair svetainėje. Ją galite rasti paspaudę šią nuorodą.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI