Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Pigūs  tiesioginiai skrydžiai iš Jungtinės Karalystės sostinės Londono į Portugalijos salą Madeirą – nuo 30  svarų į abi puses! 

Puiki proga nukeliauti į Atlanto vandenyne esančią Madeiros salą! Tik 4h lėktuvu ir Jūs jau nuostabią gamtą turinčioje saloje. Labai didelis datų pasirinkimas, todėl jei Jums netinka mūsų parinktas kelionės laikotarpis, galite parašyti mums į e-paštą, jog surastume Jums tinkančius pigiausius lėktuvo bilietus.

Už tūkstančio kilometrų nuo Europos krantų, bangos skalauja žydinčią amžinojo pavasario salą, kurioje čia visada čiulba paukščiai, o kalnuose, slėniuose ir pakrantėse veši daugybė augalų rūšių. Tai nuostabioji Madeiros sala!

Gamtos mylėtojai Madeiroje gali pasivaikščioti pėsčiųjų takeliais, nuo aukštų šlaitų pasigrožėti krateriu ir levadomis; naujienų mėgėjams patiks paragauti anonos, bananaso ar kitų tik šioje saloje augančių kryžmintų vaisių; gurmanai atras puikią Madeiros virtuvę su išgirtais jautienos patiekalais, kuriuos į skrandį nuplaus įžymiuoju Madeiros vynu… Kad ir ką beveiktumėte Madeiroje, jus visur ir visada lydės ore tvyrantis gėlių aromatas.

Kelionės data:

Birželio 14 – 24

Birželio 14 – 23

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Norėdami nusipirkti bilietus, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą.

Norėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.

Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI