Skrydis į Punta Kaną, Dominikos Respubliką pro Briuselį – tik 331 euras už visus lėktuvo bilietus skrendant iš Vilniaus!

Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Dar labiau atpigo tiesioginiai skrydžiai iš Briuselio į Dominikos Respubliką! Tiesioginiai skrydžiai į abi puses - tik nuo 295.98 eurų! O iš Vilniaus iki Briuselio nuskrisite vos už 35 eurus! Tai puikus pasiūlymas, nes vienos kelionės metu turite galimybę aplankyti dvi šalis, kadangi skrendant į Punktą Kaną turėsite dvi naktis Briuselio apžvalgai ir tiek pat, kaip grįšite iš Punta Kanos!

Dominikos Respublika - daugiaveidė sala. Nuo Dominikos Respublikos Kolumbas pradėjo Naujojo Pasaulio užkariavimą. Šalyje vis dar ryškus kolonizavimo kultūrinis palikimas, ypač šalies sostinėje Santo Dominge. Salos viduryje esanti kalnų virtinė apsupta tropinių miškų. Balto smėlio paplūdymiai vilioja plaukikus, nardytojus ir burlentininkus. Gamtos mylėtojai čia galės klaidžioti po atogrąžų ir mangrovių miškus, kopti į kalnus ar taškytis upėse bei kriokliuose.

Dominika garsėja puikiais paplūdimiais, kurie traukia jėgos aitvarų ir banglenčių sporto aistruolius. Ypač gražiais paplūdimiais garsėja Punta Canos ir Puerto Platos kurortai. Šalies sostinė pasižymi įprastu didmiesčiams šurmuliu, o architektūroje jaučiamas istorijos palikimas.

dominikasKelionės data

Ryanair skrydis iš Vilniaus į Briuselį    Spalio 2 (dvi naktys Briuselyje)

TUI fly tiesioginis skrydis iš Briuselio į Punta Kaną -  Spalio 4

TUI fly tiesioginis skrydis iš Punta Kanos į Briuselį Spalio 18  (dvi naktys Briuselyje)

Ryanair skrydis iš Briuselio į Vilnių      Spalio 20

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Norėdami nusipirkti lėktuvo bilietus Vilnius - Briuselis - Vilnius  spauskite šią nuorodą.

briusel

Norėdami nusipirkti lėktuvo bilietus Briuselis - Punta Kana - Briuselis tai galite padaryti  paspaudę šią nuorodą.

punta

Norėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.Booking.com