Viešbučio rezervavimas per Booking.com

Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Keliaujant, žinoma svarbiausias dalykas pirmoje vietoje yra susirasti nakvynės vietą! Kur pernakvoti būnant užsienyje, apie tai galima būtų parašyti knygą, bet dabar pakalbėsime būtent apie viešbučius ir vieną populiariausių viešbučių rezervavimo sistemų - Booking.com!

Kaip minėjau Booking.com yra viena populiariausių pasaulyje viešbučių rezervavimo sistemų, kuria dažnas lietuvis naudojasi viešint ar atostogaujant užsienyje! Per ją galima užrezervuoti viešbutį 164 pasaulio valstybėse, o tai sudaro daugiau nei 200 000 viešbučių! Tai reiškia, jog daugumoje pasaulio valstybių galite užrezervuoti viešbutį per šią sistemą!

Vienas iš Booking.com pliusų yra tas, jog tai yra tarpininkas tarp viešbučio savininko ir kliento, kuris neima jokio komisinio mokesčio! Tai viešbučių savininkai moka šiai rezervavimo sistemai, jog jų viešbutį reklamuotų šioje sistemoje, todėl klientas nepermokės rezervuodamas numerį, skirtingai, nei gali pasitaikyti kai kuriose kitose viešbučių rezervavimų sistemose! Šioje platformoje taip pat rasite ir negarsių viešbučių bei apgyvendinimo įstaigų, kurių turbūt nerastumėte jokioje kitoje sistemoje, todėl tai dar vienas didelis pliusas.

Atsiliepimai bei viešbučio įvertinimas!

Kaip suprasti, jog viešbutis tikrai bus toks, koks aprašyme? Laimei galima remtis atsiliepimais žmonių, kurie jau yra buvę toje apgyvendinimo įstaigoje. Booking.com  klientams, kurie ką tik išsiregistravo iš viešbučio, siunčia laiškus ir prašymu įvertinti aplankytą viešbutį, kas puikiai pasitarnauja mums renkantis kur apsistoti. Iš paliktų atsiliepimų, galime neblogai susidaryti įspūdį renkantis kur apsistoti viešint užsienyje!

Kiekvieno viešbučio aprašyme, viršuje dešinėje pusėje pamatysite atsiliepimų skaičių

mano

 Viešbučio įvertinimas, tai dar vienas punktas, pagal kurį lengviau apsispręsime rinkdamiesi viešbutį! Rekomenduojame rinkti viešbučius, kurie turi 8 ir aukštesnį balą! Tik atminkite, jog Booking.com neatsako už viešbučio kokybę! Todėl jei gausite paslaugas, ne tokias, kurios buvo viešbučio aprašyme, dėlto turėtumėte aiškintis tik su viešbučio administracija.

Numerio rezervacija!

Atlikti rezervaciją labai paprasta! Pats puslapis yra ir lietuvių kalba, todėl viskas bus aišku ir suprantama, kaip užsisakyti numerį. Atlikę rezervaciją, iškarto gausite pranešimą į telefoną arba į e-paštą!

Apmokėjimas taip pat yra paprastas. Galima atsiskaityti visomis populiariausiomis debetinėmis bei kreditinėmis kortelėmis. Taip pat galima užrezervuoti numerį, o apmokėjimą atlikti atvykus į viešbutį, tačiau toks apmokėjimo būdas ir keliais % brangesnis.

Reikėtų atkreipti dėmesį, jog reikėtų vengti mokėti kortele už neseniai atsidariusių viešbučių numerių rezervaciją. Reikėtų vengti tokių viešbučių, kurie turi mažai atsiliepimų ir tuo labiau, kai sąskaitoje turite nemažas pinigų sumas!

Booking.com sistemos pliusai!

Didelis viešbučių pasirinkimas, ypač Europos valstybėse!

Rezervuojant viešbutį, iš karto parodoma galutinė kaina, įskaitant ir visus mokesčius!

Nebūtinas išankstinis apmokėjimas!

Tinklalapiu lengva naudotis: greita paieška, malonus dizainas!

Tinklalapio paieška, turi daugybę filtrų, kurie labai palengvina paiešką bei suranda viešbutį pagal mūsų poreikius bei biudžetą!

Booking.com dažnai galite rasti viešbučius su labai didelėmis nuolaidomis. Galite užsisakyti naujienlaiškį su naujausiomis akcijomis bei pasiūlymais.

boo

Keliaukime ir skatinkime tai daryti mūsų aplinkinius, nes kelionė tai pažinimas savęs!