Wizzair akcija! Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Prancūzijos kurortą Nicą – tik nuo 67 eurų į abi puses!

Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio
Mūsų kelionių nuotykius galite stebėti YOUTUBE kanale


Wizzair siūlo pigiai nukeliauti į Prancūzijos kurortą - Nicą!  Lėktuvų bilietai į abi puses kainuotų - nuo 67 eurų asmeniui perkant su Wizzair lojalumo kortele!

Nica – miestas pietų Prancūzijoje, Viduržemio jūros pakrantėje. Stambus infrastruktūros centras, uostas. Nica yra vienas didžiausių Žydrosios pakrantės(Prancūzijos Rivjeros) kurortinių centrų, jai būdingas švelnus klimatas. Palei jūros pakrantę yra suformuotas 7 km ilgio bulvaras.

Prancūzijos Žydroji pakrantė – tai vienas iš populiariausių paplūdimio regionų  visoje Europoje. Ir ne tik eilinių poilsiautojų, bet ir pasaulinio garso žvaigždžių tarpe. Nica turistus vilioja ne tik saule ar madingais paplūdimiais, bet ir meno lobiais, saugomais šio Prancūzijos Rivjeros perlo muziejuose, aktyvus naktinis gyvenimas, prabangūs kazino bei ištaigingos parduotuvės.

Skrydžio data:

Balandžio 9 - 18
Balandžio 11 - 18
Balandžio 14 - 25
Balandžio 16 - 25

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Lėktuvų bilietus perkame čia.

Jog nusipirkti pigiausius siūlomus Wizzair lėktuvų bilietus, Jums prireiks Wizzair lojalumo kortelės, kurią galite įsigyti lėktuvų bilietų pirkimo metu! Daugiau informacijos apie ją rasite čia.

Kur mes ieškome skrydžių?
Mes naudojamės populiariausia pasaulyje skrydžių paieška - Skyscanner!

Viešbučio užsakymas
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.


Booking.com