Verta apsilankyti: Sentosos sala ir Universal Studios Singapore

Nuotykių parkas, kuriame veiklos ras tiek vaikai, tiek suaugę

Singapūras puikus pasirinkimas keliaujantiems ne tik vieniems bet ir su vaikais, vien todėl, kad bent 1-2 dienas galite leisti lankydamiesi Universal Studios Singapore parke, kuris nukels mažuosius ir ne tik mažuosius į pasakų herojų pasaulį bei neleis nustoti šypsotis visą dieną!

1 dienos bilieto kaina: ~ 50 eurų asmeniui

Vieta: Sentosos sala Singapūre, į ją persikelti galite traukiniu (~3 eur/asm viena pusė).

Patarimai: keliaukite nuo ankstyvo ryto, taip pat su savimi pasiimkite kepures nuo saulės bei vandens buteliukus (vandens nemokamai galėsite įsipilti ir pačiame parke).

Turėsite galimybę paplaukioti upe bei pasilabinti su oloje esančiais Madagaskaro pasakų personažais!

pradzia kolumbokeliones lt

Galėsite sudalyvauti 5D kino seanse, kuriame pajusite pučiantį vėją, lyjantį lietų bei tarsi šalimais pralekiantį gyvūną. Šypseną šie pojūčiai tikrai ištrauks ir paliks įspūdį netgi suaugusiems!

Besivaikščiojant po parko teritoriją pasijausite tarsi vaikščiotumėte po Amerikos gatveles, nes visos jos atkurtos tarsi iš kino filmų, su kvietimais atvykti į žvaigždžių pasirodymus! Juose galėsite išvysti šokių bei populiariųjų dainų pasirodymus!

kino studija kolumbokeliones

keliones kolumbokeliones

Super įspūdį paliks filmo 'Vandens pasaulis" pasirodymas, kuriame pamatysite kaip vyksta filmavimas, su visais specialiaisiais efektais bei kaskadiniais aktorių triukais - tai tikrai verta pamatyti!

vandens pasaulis kolumbokeliones

Be viso to, galėsite pavažinėti ir linksmaisiais kalneliais!

singaporeeeeeee

Taigi parke pramogų tikrai apstu, sunku netgi viską išvardinti ir per dieną visur pabuvoti. Be to, kad Sentosos saloje yra puikus parkas, dar čia rasite ir puikų paplūdimį, kuriame galėsite išsimaudyti!

papludimys

Taigi, jeigu lankysitės Singapūre, nepraleiskite progos apsilankyti Sentosos saloje!

Kolumbokeliones.lt